Rada Rodziców - Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu

Aktualne Prezydium Rady Rodziców:
przewodnicząca - p. Lidia Borkowska
zastępca - p. Iwona Muras
sekretarz - p.
Marta Witerek
skarbnik - p.
Jolanta Jabłońska
Komisja Rewizyjna:

p. Ewa Piekacz

p. Przemysław Sobolewski

p. Anna Reczycka

członkowie:
p. Halina Dąbrowska
p.
Marlena Fryczkie
p. Edyta Fudała
p. Jolanta Podsędek

Rodzice aktywnie wspierają nauczycieli we wszystkich działaniach wychowawczych i dydaktycznych.

• Rada Rodziców reprezentuje interesy wychowawcze wszystkich Rodziców.

• Na inicjatywę i pomoc Rady Rodziców zawsze można liczyć, a w szczególności podczas organizowania różnych przedsięwzięć i uroczystości szkolnych.

• Rada Rodziców sponsoruje wiele nagród książkowych dla zwycięzców w konkursach szkolnych, a także na koniec roku szkolnego za bardzo dobre wyniki w nauce.

• Corocznie Rada Rodziców organizuje i sponsoruje konkurs na najlepszego ucznia w Gimnazjum nr 1.

• Współpraca Rady Rodziców z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną przebiega bardzo harmonijnie.

A oto przedstawiciele naszej Rady Rodziców podczas niektórych organizowanych przy ich pomocy uroczystości szkolnych: