list do Rodziców - 2014/15 - Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu

list do Rodziców - 2014/15

Łowicz, dn. 06.02.2014 r.

Szanowni Rodzice!

Edukacja dzieci i młodzieży jest wspólnym zadaniem rodziców i nauczycieli. Aby szkoła mogła zapewnić uczniom wszechstronny rozwój i wysoki poziom nauczania niezbędna jest systematyczna współpraca ze środowiskiem rodzinnym ucznia.
  W ubiegłym roku szkolnym i na początku bieżącego przeprowadzono ewaluację wewnętrzną, której celem było zebranie informacji na temat Państwa partnerskich relacji ze szkołą. Wykazała duże zainteresowanie rodziców i chęć współuczestnictwa w procesie edukacyjnym uczniów i w życiu szkoły. Bardzo to doceniam i dziękuję.
   W bieżącym roku podczas rozmów indywidualnych otrzymałam od Państwa wiele pytań wynikających z nieznajomości dokumentacji pracy szkoły.
W związku z tym zachęcam do zapoznania się z następującymi dokumentami regulującymi funkcjonowanie szkoły:

• Koncepcja pracy szkoły,

• Statut szkoły,

• Szkolny zestaw programów nauczania i podręczników,

• Program wychowawczy,

• Program profilaktyki,

Wszystkie te ważne dokumenty, z którymi możecie się Państwo zapoznać, znajdują się na stronie szkoły: www.gim1lowicz.pl oraz w bibliotece szkolnej i w gabinecie dyrektora.
Drodzy Państwo!
Zapraszam wszystkich do współpracy. Razem możemy zrobić więcej i skuteczniej.