2004/2005 - Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu

Idź do spisu treści

Menu główne:

2004/2005

Osiągnięcia uczniów > lata 1999-2005

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM
2004/2005

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ KONKURSU

ZASIĘG

ZAJĘTE MIEJSCE NA ETAPIE/ ROK

1.

II Powiatowy Integracyjny Festiwal Piosenki

Piosenki

Powiatowy

II miejsce zespół w składzie: Sabina Przyżycka kl. III g, Paulina Antosik kl. III g, Karolina Foks kl. III g, Karolina Dolińska kl. III g, Joanna Woźniak kl. III g

2.

II Powiatowy Przegląd Kolęd

Piosenki

Powiatowy

II miejsce w kategorii zespół: Paulina Antosik kl. III g, Sabina Przyżycka kl. III g

3.

Europa w Szkole

Wiedzy

Ogólnopolski

Laureat w województwie: Małgorzata Florczak kl. III g wyróżnienia wojewódzkie: Michalina Pilich kl. II a, Michał Chojnacki kl. III g,

4.

Konkurs Wiedzy o Sztuce

Wiedzy

Wojewódzki

Laureat w województwie: Anna Szewczyk kl. II e,
finaliści: Zofia Biernacka kl. III g, Anna Klasztorny kl. III g, Michał Chojnacki kl. III g, Przemysław Pietruszewski kl. III d, Marianna Pikulska kl. II a

5.

Konkurs Języka Polskiego

Wiedzy

Rejonowy

Karolina Dolińska kl. III g, Zofia Biernacka kl. III g, Martyna Czekalska kl. II a, Michalina Pilich kl. II a, Maria Lis kl. II a, Melania Młoczkowska kl. I a

6.

Konkurs Geograficzny

Wiedzy

Rejonowy

Paulina Jachyra kl. III g, Michał Chojnacki kl. III g, Aleksandra Kaczor kl. III g, Anna Klasztorny kl. III g

7.

Konkurs Geograficzny

Wiedzy

Wojewódzki

Laureat w województwie: Bartosz Jarecki kl. III g

8.

Konkurs Fizyczny

Wiedzy

Rejonowy

Karolina Dolińska kl. III g, Marta Kaźmierczak kl. III g

9.

„Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w Latach 972-1514 od Cedyni do Orszy”

Wiedzy

Powiatowy

Andrzej Słoma kl. II f (8 miejsce), Rafał Zagawa kl. II e

10.

Konkurs Wiedzy o Łowiczu

Wiedzy

Miejski

Adrianna Wróbel kl. 2 e, Ilona Siejka kl. 2 e, Marta Kostrzewa kl. 2 f, Marcel Kosmowski kl. 2 e, Andrzej Słoma kl. 2 f, Piotr Wasilewski, Paweł Kosiacki kl. 1 b

11.

IV Łowicki Turniej Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Wiedzy

Miejski

I miejsce drużynowo: Małgorzata Florczak kl. III g, Michał Chojnacki kl. III g, Anna Klasztorny kl. III g

12.

„Mistrz Ortografii 2005”

Wiedzy

Miejski

II miejsce drużynowo: Sylwia Bombała kl II e, Bartosz Jarecki kl. III g, Karolina Dolińska kl. III g,
III miejsce indywdualnie: Karolina Dolińska kl. III g

13.

Konkurs języka angielskiego „FOX”

Wiedzy

Powiatowy

Sylwia Bombała kl. II e, Krzysztof Urbanek kl. 2 e, Marcel Kosmowski kl. 2 e, Anna Szewczyk kl. 2 e

14.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Wiedzy

Powiatowy

V miejsce drużynowo: Bartosz Ciesielski kl. I e, Ariel Jarosz kl. I e, Rafał Zieliński kl. I e, Michał Marcinkowski kl. I e

15.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wiedzy

Międzynarodowy

wyróżnienie: Łukasz Kwiatkowski kl. III g,
nagrody typu „C": Paulina Toczek kl. III a, Jacek Kowalik kl. II a, Bartosz Jarecki kl. III g

16.

Wojewódzki Konkurs Historyczny

Wiedzy

Wojewódzki

finalistka: Anna Klasztorny kl. III g

17.

Rejonowy Konkurs Informatyczny

Wiedzy

Rejonowy

Błażej Strembski kl. I b

18.

Konkurs Prac na Sejm Dzieci i Młodzieży oraz udział w XI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Literacki

Ogólnopolski

Katarzyna Peńsko kl. II a

19.

„Konkurs na logo Braci Sienkiewiczowskiej z okazji XIII Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich”

Plastyczny

Ogólnopolski

I miejsce: Zofia Biernacka kl. III g, wyróżnienie: Karolina Dolińska kl. III g

20.

„Józef Chełmoński - Wielki Polak - Syn Ziemi Łowickiej”

Plastyczny

Miejski

II miejsce: Andżelika Czarnecka kl. III f

21.

Konkurs „Czysty człowiek"- LOGO idei zdrowego stylu życia w ramach akcji „Żyj bez nałogów”

Plastyczny

Wojewódzki

I miejsce: Zofia Biernacka kl. III g, wyróżnienie specjalne: Paulina Antosik kl. III g


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM 200
3/ 2004

LP.

DYSCYPLINA SPORTU

ZAJĘTE MIEJSCE

KATEGORIA DZIEW./ CHŁ.

1.

V Małe Biegi Jesieni- sztafeta olimpijska

II

Chłopcy

2.

Indywidualne Mistrzostwa Łowicza w biegach przełajowych

I

Łukasz Wróblewski

3.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w unihokeju

I

Chłopcy

4.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w unihokeju

III

Chłopcy

5.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w tenisie stołowym

II

Chłopcy

6.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w sztafecie pływackiej 10 x 25 m

I

Dziewczęta i chłopcy

7.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce siatkowej

I

Dziewczęta

8.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w sztafecie pływackiej

III

Dziewczęta i chłopcy

9.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce  

I

Chłopcy

10.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce

II

Dziewczęta

11.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce

III

Chłopcy

12.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce koszykowej

I

Dziewczęta

13.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w piłce koszykowej

III

Dziewczęta

14.

Mistrzostwa Łowicza Szkół Gimnazjalnych w pływaniu

I

Dziewczęta i chłopcy


 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego