2003/2004 - Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu

Idź do spisu treści

Menu główne:

2003/2004

Osiągnięcia uczniów > lata 1999-2005

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM
2003/2004

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ KONKURSU

ZASIĘG

ZAJĘTE MIEJSCE NA ETAPIE/ ROK

1.

Moje Drzewo Genealogiczne

Plastyczny

Miejski

I miejsce: Michał Chojnacki, kl. II g,
wyróżnienie: Katarzyna Sejdak, kl. I a

2.

I Powiatowy Integracyjny Festiwal Piosenki

Piosenki

Powiatowy

II miejsce zespół w składzie: Sabina Przyżycka kl. II g, Paulina Antosik kl. II g, Paulina Jachyra kl. II g, Karolina Foks kl. II g, Karolina Dolińska kl. II g, Artur Siejka kl. II g,
III miejsce zespół w składzie: Paulina Krystianik kl I a, Joanna Pawlak kl. I a

3.

Europa w Szkole

Wiedzy

Ogólnopolski

2 laureaci w województwie: Grzegorz Kozłowski kl. I a, Paulina Krystianik kl. I a,
3 wyróżnienia wojewódzkie: Michalina Pilich kl. I a, Jacek Stawicki kl. I a,
Małgorzata Florczak kl. II g
 

4.

Poseł Sejmu Dzieci i Młodzieży

Literacki

Ogólnopolski

1 wyróżnienie: Piotr Stabryła kl. III a

5.

Mistrz Ortografii 2004

Wiedzy

Miejski

II miejsce drużynowo: Karolina Dolińska kl. II g,
Bartosz Jarecki kl. II g, Olga Kosiorek kl. III a,
nagroda: Bartosz Jarecki kl. II g

6.

III Łowicki Turniej Wiedzy o Samorządzie

Wiedzy

Miejski

I miejsce: Małgorzata Florczak kl. II g, Michał Chojnacki kl. II g,
Anna Klasztorny kl. II g

7.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Wiedzy

Ogólnopolski

III miejsce w powiecie: Adrianna Wróbel kl I e, Krzysztof Urbanek kl. I e,
Kamil Gmosiński kl. I f, Piotr Wypych kl. I g  

8.

Odkrywamy region łódzki

Wiedzy

Wojewódzki

I miejsce Paulina Jachyra kl. II g

9.

Konkurs Wiedzy o Sztuce

Wiedzy

Wojewódzki

Laureat: Zofia Biernacka kl. II g,
finaliści: Paulina Szczęsna kl. II a, Julia Rogowska - Tylman kl. II a


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM 200
3/ 2004

LP.

DYSCYPLINA SPORTU

ZAJĘTE MIEJSCE

KATEGORIA DZIEW./ CHŁ.

1.

V Małe Biegi Jesieni- sztafeta olimpijska

II

Chłopcy

2.

Indywidualne Mistrzostwa Łowicza w biegach przełajowych

I

Łukasz Wróblewski

3.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w unihokeju

I

Chłopcy

4.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w unihokeju

III

Chłopcy

5.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w tenisie stołowym

II

Chłopcy

6.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w sztafecie pływackiej 10 x 25 m

I

Dziewczęta i chłopcy

7.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce siatkowej

I

Dziewczęta

8.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w sztafecie pływackiej

III

Dziewczęta i chłopcy

9.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce  

I

Chłopcy

10.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce

II

Dziewczęta

11.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce

III

Chłopcy

12.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce koszykowej

I

Dziewczęta

13.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w piłce koszykowej

III

Dziewczęta

14.

Mistrzostwa Łowicza Szkół Gimnazjalnych w pływaniu

I

Dziewczęta i chłopcy


 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego