2002/2003 - Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu

Idź do spisu treści

Menu główne:

2002/2003

Osiągnięcia uczniów > lata 1999-2005

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM 200
2/ 2003

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ KONKURSU

ZASIĘG

ZAJĘTE MIEJSCE NA ETAPIE/ ROK

1.

Powstanie Styczniowe na Ziemi Łowickiej

Wiedzy

Miejski

II i III miejsce:
Paweł Lebioda, kl. II a, Piotr Stabryła, kl. II a

2.

Konkurs Matematyczny Kangur

Wiedzy

Międzynarodowy

7 nagród typu C, w tym wyróżnienie: Bartosz Jarecki, kl. I g

3.

Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego

Wiedzy

Powiatowy

IV miejsce: Marcin Kaźmierczak, kl. III i

4.

Armia Krajowa na Ziemi Łowickiej w Latach II Wojny Światowej

Wiedzy

Powiatowy

I i II miejsce Joanna Kosiorek, kl. III a, Marta Stolarczyk, kl. III c

5.

Sprachdoktor

Wiedzy

Ogólnopolski

IV miejsce w województwie: Bartosz Jarecki, kl. I g

6.

Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów

Wiedzy

Powiatowy

III miejsce: Tomasz Dańczak, kl. III h

7.

Europa w Szkole

Wiedzy

Ogólnopolski

Paulina Jachyra, kl. I g, Marta Kaźmierczak, kl. I g, Marcin Kaźmierczak, kl. III i, Dorota Matuszak, kl III a

8.

Poseł Sejmu Dzieci
i Młodzieży

Literacki

Ogólnopolski

Wyróżnienie: Sabina Przyżycka, kl. I g

9.

Wiedza o Sztuce

Wiedzy

Wojewódzki

Laureat: Agata Cichal, kl. II a,
finalista: Piotr Stabryła, kl. II a


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM 200
2/ 2003

LP.

DYSCYPLINA SPORTU

ZAJĘTE MIEJSCE

KATEGORIA DZIEW./ CHŁ.

1.

Wojewódzka Gimnazjada Szkolna w sztafecie pływackiej 10 x 25 m

Udział w finale

Chłopcy

2.

Wojewódzka Gimnazjada Szkolna w Lidze Lekkoatletycznej

Udział w finale

Chłopcy

3.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna- sztafeta pływacka 10 x 25 m

I

Dziewczęta

4.

IV Małe Biegi Jesieni- sztafeta olimpijska

I

Dziewczęta i chłopcy

5.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w piłce ręcznej

II

Dziewczęta

6.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce ręcznej

II

Chłopcy

7.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce koszykowej

II

Dziewczęta i chłopcy

8.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce siatkowej

II

Dziewczęta

9.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w Lidze Lekkoatletycznej  

II

Dziewczęta

10.

Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w pływaniu- klasyfikacja generalna

I

Dziewczęta i chłopcy


 
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego