1999/ 2000 - Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu

Idź do spisu treści

Menu główne:

1999/ 2000

Osiągnięcia uczniów > lata 1999-2005

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM 1999/ 2000, 2000/ 2001, 2001/ 2002

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ KONKURSU

ZASIĘG

ZAJĘTE MIEJSCE NA ETAPIE/ ROK

1.

Kolorowo i Świątecznie

Plastyczny

Powiatowy

 I miejsce indywidualne Powiat/ 99: Małgorzata Siejka kl. I h

2.

Tradycje Wielkanocne

Plastyczny

Miejski

II miejsce indywidualne Miasto/ 00: Marzena Melon kl. I a, 2 wyróżnienia: Marcin Gajewski kl. I a, Magdalena Wiernicka kl. I a

3.

Krew Chroni Życie

Plastyczny

Powiatowy

6 nagród indywidualnych Powiat/ 00: Panek Agnieszka kl. I f, Sokół Adam kl. I i, Wojciech Brejnak kl. I d, Małgorzata Majewska kl. I i, Justyna Skoneczna kl. I i, Julia Rogowska- Tylman kl. I a  

4.

Cztery Pory Roku

Plastyczny

Powiatowy

1 wyróżnienie Powiat / 00: Emilia Siejka kl. I a

5.

Mistrz Ortografii

Wiedzy

Miejski

Miasto / 00: II miejsce drużynowo II miejsce indywiduualne: Katarzyna Czekaj kl. I b

6.

Korea Wczoraj i Dziś

Wiedzy

Powiatowy

II i III miejsce indywidualne Powiat/ 00: Marcin Gajewski kl. I a, Mateusz Jabłoński kl. I a

7.

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Wiedzy

Ogólnopolski

I miejsce drużynowo Powiat/ 01

8.

Historia Łowicza i Ziemi Łowickiej

Wiedzy

Powiatowy

IV miejsce zespołowo Powiat/ 00

9.

Konkurs Matematyczny Kangur

Wiedzy

Międzynarodowy

3 nagrody III stopnia / 00: Jabłoński Mateusz kl. I a, Anna Ignaczak kl. I  a, Paulina Machnikowska kl. I b, 6 nagród typu C/ 01, 6 nagród typu C/ 02

10.

Alkohol- Ciekawość- Nałóg- Choroba

Wiedzy

Powiatowy

III miejsce indywidualne Powiat/ 00: Aleksandra Bura kl. II d

11.

Krew Darem Życia

Wiedzy

Okręgowy

3 nagrody indywidualne Powiat/ 01: Dorota Dałek kl. I f, Piotr Miedzianowski kl. I f, Mariusz Urbanek kl. I h

12.

Na Grani Tysiąclecia

Wiedzy

Ogólnopolski

1 laureat wojewódzki/ 01:
Anna Blus kl. II b,
1 wyróżnienie w województwie

13.

Europa w Szkole

Wiedzy

Ogólnopolski

1 laureat wojewódzki/ 01: Anna Blus kl.II b,
1 wyróżnienie w województwie: Małgorzata Baczyńska kl. I i  

14.

Zrzuty Lotnicze w Latach II Wojny Światowej

Wiedzy

Powiatowy

III i IV miejsce indywidualne Powiat/ 01: Marta Stolarczyk kl. II c, Joanna Kosiorek kl. III c

15.

Projektarbeit

Wiedzy

Powiatowy

wyróżnienie/ 02: Katarzyna Sieradzińska kl. III i,

16.

Losy Żołnierza i Oręża Polskiego w Latach 1794- 1864

Wiedzy

Ogólnopolski

VIII i IX miejsce indywidualne Rejon / 01: Mateusz Bujała kl. I c, Konrad Zarychta kl.I i

17.

Poseł Sejmu Dzieci i Młodzieży

Literacki

Ogólnopolski

1 laureat ogólnopolski / 01: Dorota Mróz kl. II b,
1 wyróżnienie ogólnopolskie: Kamila Gradek kl. I i

18.

Konfrontacje Teatralne Szkół

Teatralny

Rejonowy

Wyróżnienie Rejon / 01

19.

Żyj Zdrowo, Nie Uzależniaj się Europa w Szkole

Teatralny

Miejski

I miejsce Miasto/ 01

20.

Europa w Szkole

Wiedzy

Ogólnopolski

1 laureat wojewódzki / 02: Dorota Mróz kl. III b
1 wyróżnienie w województwie: Marcin Kaźmierczak kl. II i

21.

Ocalić od Zapomnienia- Historia Miasta w Latach 1945- 1970

Literacki

Miejski

1 wyróżnienie: Katarzyna Sieradzińska kl. III i

22.

Poseł Sejmu Dzieci i Młodzieży

Literacki

Ogólnopolski

1 laureat ogólnopolski / 02: Paweł Ciesielski kl. III b, 1 wyróżnienie ogólnopolskie: Piotr Stabryła kl. I a  


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM 1999/ 2000, 2000/ 2001, 2001/ 2002

LP.

DYSCYPLINA SPORTU

ZAJĘTE MIEJSCE

KATEGORIA DZIEW./ CHŁ.

1.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody powiatowe rok 1999/ 2000

I

Dziewczęta

2.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody rejonowe rok 1999/ 2000

III

Dziewczęta

3.

Piłka ręczna- zawody powiatowe rok 1999/ 2000

II

Dziewczęta

4.

Sztafetowe biegi przełajowe 10 x 800 m- zawody powiatowe rok 1999/ 2000

II

Dziewczęta

5.

Sztafetowe biegi przełajowe 10 x 800 m- zawody rejonowe rok 1999/ 2000

V

Dziewczęta

6.

Piłka koszykowa- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

I

Dziewczęta

7.

Piłka koszykowa- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

II

Chłopcy

8.

Piłka koszykowa- zawody rejonowe rok 2000/ 2001

III

Powiatowy

9.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

I

Międzynarodowy

10.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

I

Chłopcy

11.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody rejonowe rok 2000/ 2001
udział w finale wojewódzkim

II
VII

Dziewczęta
Dziewczęta

12.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody rejonowe rok 2000/ 2001

III

Chłopcy

13.

Piłka siatkowa- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

II

Dziewczęta

14.

Piłka siatkowa- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

III

Chłopcy

15.

Piłka ręczna- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

I

Dziewczęta i chłopcy

16.

Piłka ręczna- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

II

Dziewczęta

17.

Piłka ręczna- zawody rejonowe rok 2000/ 2001

III

Chłopcy

18.

Lekkoatletyka- zawody powiatowe rok 2000/ 2001

I

Chłopcy

19.

Zakwalifikowanie się do trzeciej edycji turnieju piłki nożnej COCA COLA CUP 2001

_

Chłopcy

20.

Piłka koszykowa- zawody powiatowe rok 2001/ 2002

I

Dziewczęta

21.

Piłka koszykowa- zawody powiatowe rok 2001/ 2002

II

Chłopcy

22.

Piłka koszykowa- zawody powiatowe rok 2001/ 2002

II

Dziewczęta

23.

Unihokej- zawody powiatowe rok 2001/ 2002

III

Dziewczęta i chłopcy

24.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody powiatowe rok 2001/ 2002

I

Dziewczęta i chłopcy

25.

Sztafeta pływacka 10 x 25 m- zawody rejonowe rok 2001/ 2002

III

Dziewczęta i chłopcy


 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego