2005/2006 - Gimnazjum nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łowiczu

Idź do spisu treści

Menu główne:

2005/2006

Osiągnięcia uczniów > lata 1999-2005

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM  200
5/ 2006

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ KONKURSU

ZASIĘG

ZAJĘTE MIEJSCE NA ETAPIE/ ROK

1.

Europa w Szkole

Wiedzy

Ogólnopolski

Laureat w województwie:
Michalina Pilich kl. III a,

2.

Konkurs Wiedzy o Sztuce

Wiedzy

Wojewódzki

Finaliści:
Marianna Pikulska kl. III a,
Przemysław Pietruszewski kl. III a,
Katarzyna Foks kl. III a,
Małgorzata Koperska kl. II a

3.

Konkurs Języka Polskiego

Wiedzy

Rejonowy

Sylwia Bombała kl. III e,
Małgorzata Głowacka kl. III e,
Paulina Szubert kl. III e,
Małgorzata Koperska kl. II a,
Melania Młoczkowska kl. II a,

4.

Konkurs Geograficzny

Wiedzy

Wojewódzki

Laureat w województwie:
Anna Szewczyk kl. III e,
Anna Pietruczenko kl. III e,

5.

Konkurs Fizyczny

Wiedzy

Rejonowy

Przemysław Pietruszewski kl. III a,

6.

Konkurs Matematyczny

Wiedzy

Wojewódzki

Finalistka: Anna Szewczyk kl. III e

7.

Konkurs Biologiczny

Wiedzy

Rejonowy

Paulina Szubert kl. III e,
Krzysztof Urbanek kl. III e,

8.

Konkurs Historyczny

Wiedzy

Wojewódzki

Finalista:
Paweł Kosiacki kl. II B

9.

Konkurs Chemiczny

Wiedzy

Wojewódzki

Laureat:
Marcel Kosmowski kl. II e

10.

Konkurs Informatyczny

Wiedzy

Wojewódzki

Finalista:
Artur Latoszewski kl. III a

11.

Arsenał Pamięci

Wiedzy

Ogólnopolski

Laureat:
Małgorzata Koperska kl. II a

12.

Konkurs Języka Angielskiego

Wiedzy

Rejonowy

Sylwia Bombała kl. III e,
Anna Szewczyk kl. III e

13.

„Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Wiedzy

Rejonowy

Andrzej Słoma kl. III f,
Emilia Siejka kl. III e


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 1
im. H. SIENKIEWICZA W ŁOWICZU
W ROKU SZKOLNYM  200
5/ 2006

LP.

DYSCYPLINA SPORTU

ZAJĘTE MIEJSCE

KATEGORIA DZIEW./ CHŁ.

1.

VII Małe Biegi Jesieni - sztafeta olimpijska

I

Wróblewski Łukasz, Wróblewski Paweł,
Szkup Józef,

Sawicki Norbert

2.

VII Małe Biegi Jesieni - sztafeta olimpijska

III

Kapusta Witold, Wójcik Kamil,
Kosiacki Paweł, Szkup Karol

3.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna- sztafeta pływacka 10 x 25 m

I

Dziewczęta

4.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna- sztafeta pływacka 10 x 25 m

I

Chłopcy

5.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna- sztafeta pływacka 10 x 25 m

III

Dziewczęta

6.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna- sztafeta pływacka 10 x 25 m

III

Chłopcy

7.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w unihokeju

I

Chłopcy

8.

Rejonowa  Gimnazjada Szkolna w unihokeju

III

Chłopcy

9.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w koszykówce  

II

Dziewczęta

10.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w sztafetowych biegach przełajowych

I

Chłopcy

11.

Klasyfikacja Drużynowa w Otwartych Mistrzostwach Łowicza w pływaniu

III

Dziewczęta/ Chłopcy

12.

Coca - Cola Cup 2006 - Turniej Piłki Nożnej - faza eliminacyjna

I

Chłopcy

13.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w mini - piłce nożnej dziewcząt

I

Dziewczęta

14.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce nożnej chłopców

III

Chłopcy

15.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce chłopców

I

Chłopcy

16.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w drużynowej lekkoatletyce dziewcząt

II

Dziewczęta

17.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce ręcznej dziewcząt

I

Dziewczęta

18.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w piłce ręcznej chłopców

I

Chłopcy

19.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w lidze lekkoatletycznej dziewcząt

II

Dziewczęta

20.

Powiatowa Gimnazjada Szkolna w lidze lekkoatletycznej chłopców

I

Chłopcy

21.

Rejonowa Gimnazjada Szkolna w lidze lekkoatletycznej chłopców

II

Chłopcy

22.

Wojewódzka Gimnazjada Szkolna w lidze lekkoatletycznej chłopców

III

Chłopcy


 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego